Сучасний дизайн, класичне поєднання білого та деревоподібного декорів у вітальні Санторіні припаде до душі багатьом покупцям. Широкий асортимент елементів дає можливість створити неперевершений, затишний та функціональний інтер’єр.

Корпус виготовлено з ЛДСП, фасади - МДФ. Корпус - 16 мм.; фасад - 18 мм. Напрямні прихованого монтажу. Декоративні елементи з МДФ. Покращене пакування, адаптоване для інтернет-відправлень. Кромка: АБС 0,5 Підсвіткою комплектується окремо.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | этажерка |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество ярусов этажерки | 4 |
| Количество дверок | 1 шт |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры этажерки | |
| Ширина этажерки | 99.6 мм |
| Глубина этажерки | 37.4 мм |
| Высота этажерки | 141.9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 500 ₴






Отправка с 03 мая 2026