Сучасний дизайн, класичне поєднання білого та деревоподібного декорів у вітальні Санторіні припаде до душі багатьом покупцям. Широкий асортимент елементів дає можливість створити неперевершений, затишний та функціональний інтер’єр.

Корпус виготовлено з ЛДСП, фасади - МДФ. Корпус - 16 мм.; фасад - 18 мм. Напрямні прихованого монтажу. Декоративні елементи з МДФ. Покращене пакування, адаптоване для інтернет-відправлень. Кромка: АБС 0,5 Підсвіткою комплектується окремо.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Сокме |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 101.4 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 103.6 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 192 ₴






Отправка с 03 мая 2026