Ексклюзивний декор фасадів вітальні Джейкоб у вигляді накладного МДФ профілю у декорі «дуб вікінг» створює привабливу оку геометрію, а вдале поєднання кольорів вигідно підкреслює аристократичний стиль даної вітальні.
Широкий асортимент елементів дає простір вашій фантазії для створення власного унікального інтер’єру.
Доступно у двох кольорах: дуб вікінг/антрацит та дуб вікінг/білий.
Корпус виготовлено з ЛДСП, фасади - ЛДСП і МДФ. Корпус - 16 мм.; фасад - 16, 22 мм.
Декоративні елементи з МДФ.
Напрямні на шухлядах телескопічні.
Покращене пакування, адаптоване для інтернет-відправлень.
Кромка: ПВХ 1 Підсвіткою комплектується окремо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 220 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 22 мм |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Ширина | 1400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 810 ₴







Отправка с 05 мая 2026