Полка системи "Тіпс" від Мебель Сервіс - стильний вибір для Вашої оселі. Поличка має цікаве дизайнерське рішення: дворівнева, з перегородкою на одній поличці.
Габаритні розміри:
- ширина - 1200 мм
- висота - 454 мм
- глибина - 216 мм.
Колір та матеріали: корпус: дуб самоа / ДСП; фасади: дуб самоа, білий глянець.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 454 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 216 мм |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Материал | ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Ширина | 1200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 803 ₴







Отправка с 12 мая 2026