Полиця 80 системи "Вектор" від Мебель Сервіс - зручне та естетичне доповнення для вашої оселі.
Габаритні розміри:
- ширина - 802 мм
- висота - 270 мм;
- глибина - 220 мм.
Колір та матеріали: корпус - дуб крафт золотий / ДСП; фасад - елегантний сірий / МДФ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 270 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 220 мм |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Ширина | 802 мм |
Информация для заказа
- Цена: 356 ₴




Отправка с 12 мая 2026