Полка 106 системи "Парма" від Мебель Сервіс стане прикрасою інтер'єру. На ній можна розмістити статуетки, предмети декору, книги та інші необхідні речі.
Габаритні розміри:
- ширина - 1059 мм
- висота - 250 мм
- глибина - 266 мм.
Колір та матеріали: корпус - дуб шоколадний / ДСП; фасад - крем глянець / МДФ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 250 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 266 мм |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Ширина | 1059 мм |
Информация для заказа
- Цена: 601 ₴




Отправка с 12 мая 2026