Поличка ТВ системи "Іріс" від Мебель Сервіс стане прикрасою інтер'єру і розширить систему зберігання в приміщенні. На ній можна розмістити статуетки, предмети декору, книги та інші необхідні речі.
Габаритні розміри:
- ширина - 1190 мм
- висота - 256 мм
- глибина - 176 мм.
Колір та матеріали: Андерсен, Андерсен / дуб золотий / ДСП.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер ниши под ТВ | |
| Высота | 256 мм |
| Глубина | 176 мм |
| Ширина | 1190 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Тип мебели | полка навесная |
Информация для заказа
- Цена: 682 ₴







Отправка с 12 мая 2026