Полиця навісна системи "Гресс" від Мебель Сервіс включає три секції, в яких зручно розташувати книги, сувеніри та фотографії.
Габаритні розміри:
- ширина - 1608 мм
- висота - 300 мм
- глибина - 253 мм
Колір та матеріал: дуб самоа , ДСП.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 300 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 25.3 мм |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Наличие дверок | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Ширина | 1608 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 260 ₴







Отправка с 12 мая 2026