Полиця "Джорджія" Мебель Сервіс стане ідеальним доповненням довільною кімнати. Такий виріб є ідеальним місцем для розміщення книг, вазонів, фото чи декоративних елементів.
Габаритні розміри:
- Ширина - 1352 мм
- Висота - 237 мм
- Глибина - 200 мм.
Кольори та матеріал: андерсон пайн / дуб гранж матера ДСП.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 237 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 200 мм |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Ширина | 1352 мм |
Информация для заказа
- Цена: 583 ₴







Отправка с 12 мая 2026