Поличка навісна "Валенсія" від Мебель Сервіс містить два відкриті яруси, на яких можна розмістити велику кількість предметів інтер'єру, книг, сувенірів та інших необхідних речей.
Розміри:
- Довжина - 900 мм
- Ширина - 220 мм
- Висота - 500 мм.
Колір та матеріал: дуб самоа / ДСП.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 500 мм |
| Длина | 900 мм |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Материал | ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 567 ₴






Отправка с 12 мая 2026