Приліжкова тумба "Токіо" від Мебель Сервіс з накладками зі штучної шкіри і двома висувними шухлядками - відмінне доповнення інтер'єру спальні.
Продається комплектом 2шт.
Матеріал : ДСП/Вставка шкір. крокодил
Колір: ясен світлий/ беж
Розміри:
- Ширина - 552 мм
- Довжина - 440 мм
- Висота - 435 мм
Виріб є елементом модульної спальні "Токіо".
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 43.5 см |
| Глубина тумбы | 44 см |
| Ширина тумбы | 55.2 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 001 ₴






Отправка с 11 мая 2026