Тумба приліжкова комплект 2 шт Меблі Сервіс "Софія" має одну відкриту полицю та одну шухляду. Лаконічний дизайн чудово впишеться в сучасний інтер'єр.
Розмір:
- Ширина - 600 мм
- Глибина - 391 мм
- Висота - 440 мм
Матеріал: ДСП, МДФ
Колір: корпус - венге темный, дуб табако
Виріб є частиною модульної спальні "Софія" .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 39.1 см |
| Глубина тумбы | 44 см |
| Ширина тумбы | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 321 ₴




Отправка с 11 мая 2026